تعمیرات مبل مهر

حیوانات و مبلمان خوب

اگر چه نگه داشتن مبلمان در شکل عالی، زمانی که شما یک حیوان خانگی داشته باشید زیاد کار می برد، ولی این بدان معنا نیست که غیر ممکن است. در عوض، فقط به این معنی است که شما باید بدانید چه کاری باید انجام دهید.

اگر یک یا چند حیوان خانگی داشته باشید که دوستشان دارید، ممکن است فکر کنید که داشتن یک مبلمان خارج از ذهن است. هر دو گربه و سگ می توانند کمی وسایل را خراش بدهند و چنگ بزنند. در نتیجه، چون مردم حیوانات خود را خیلی دوست دارند، بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی از اینکه بتوانند مبلمان با کیفیت در خانه شان داشته باشند، صرف نظر می کنند.

اگر چه نگه داشتن مبلمان در شکل عالی، زمانی که شما یک حیوان خانگی داشته باشید زیاد کار می برد، ولی این بدان معنا نیست که غیر ممکن است. در عوض، فقط به این معنی است که شما باید بدانید چه کاری باید انجام دهید. برای نشان دادن به شما که چرا لزومی به قراردادن مبلمان با جنس بد (نامناسب و ناجور) در خانه با وجود حیوانات خانگی نیست، در اینجا سه راهنمایی است که به شما کمک می کند تا هر نوع مبلمان را در شرایط اولیه نگه دارید. 

حمام کردن و آراستن زیاد

ساده ترین راه برای به حداقل رساندن ضایعات حیوانات خانگی که بر روی مبلمان می نشینند این است که تا جایی که امکان دارد آنها را تمیز نگه داریم. اگرچه دوست کوچک خز پوش شما ممکن است از حمام کردن لذت نبرد، مهم است که آن را به صورت منظم آنها را به استحمام عادت بدهید. علاوه بر مسواک زدن حیوان خانگی تان توسط خودتان، بهتر است که هر دو تا سه ماه آنها را به یک آرایشگاه (آراسته کننده) حرفه ای ببرید. این ترکیب، از پوست اندازی و ریزش مایعات از آنها جلوگیری خواهد کرد و بوی های نامطبوع را به حداقل می رساند.

جارو برقی کشیدن را فراموش نکنید

جاروبرقی کشیدن روی وسایل خانه به طور مداوم دو کار انجام می دهد. اول اینکه این کار موهای قابل مشاهده را از بین می برد. از آنجا که مو در روی وسایل خانه شبیه کثیفی است، این بهترین راه برای مقابله با این مسئله است. دوم تضمین می کند که بوها واقعاً فرصتی برای فرو رفتن در کوسن ها نداشته باشند. این کار، مبلمان و کل خانه شما به صورتی نگه خواهد داشت که بوی تازگی دهد.

پارچه های مقاوم به لکه دار شدن را انتخاب کنید

از آنجایی که تقریباً غیرممکن است در 100٪ زمان، حیوانات خانگی به دور از وسایل منزل و مبلمان نگهداری شوند، لذا بهترین راه برای جلوگیری از باقی ماندن هر گونه آسیب پایدار، انتخاب پارچه مبلمان با پارچه های مقاوم در برابر لکه است. به یاد داشته باشید که حتی اگر مبلمان فعلی شما این نوع پارچه را نداشته باشد، نیازی به خرید مبلمان جدید برای مقابله با لکه ها نیست. در عوض، می توانید به راحتی مبلمان مورد نظر خود را با سپردن به یک کارگاه حرفه ای تعمیرات مبلمان در تهران مانند شرکت تعمیر مبل مهر دهید تا آنها با رویه کوبی مبلمان با پارچه ی دلخواه و مناسب شما، مبلمان شما را بیمه کنند.

به عنوان مثال، پوشش های سفارشی که به راحتی داخل و خارج از تن مبل می شوند به شما اجازه می دهد تا پارچه مبلی و لباس مبلی که مورد نظرتان است برای مبلمان خود، و همچنین حفاظت از مبلمان خود به مقاومت در برابر لکه های حیوان خانگی داشته باشید. اکنون که شما می دانید که چگونه مبلمان خود را در شکل عالی نگه دارید، همه آن چیزها برای شما گذاشته شده تا انجام دهید، مرتب کردن هر یک از مبلمان شما که ممکن است در حال حاضر به خوبی که شما می خواهید نباشد است.

اگر شما نیاز به از بین بردن برخی از کثیفی ها که از حیوانات خانگی به جا مانده دارید پاک کننده لکه های مبل این کار را برای شما آسان می کنند. و حتی اگر آسیب کمی شدید باشد، یک شرکت معتبر تعمیرات مبل چرم می تواند شما را در زندگی آسان تر یاری برساند. پس هنگامی که مبلمان خود را به شرایط عالی باز می گردانید، می توانید از راهنمایی هایی که توسط کارشناسان ما می گیرید استفاده کرده و مبلمان خود را تا زمانی طولانی محافظت کنید.

نوشته شده توسط مبل مهر

رشد کودک با مبلمانتعمیر مبل یا اهدا به خیریه؟

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران