تعمیرات مبل مهر

رویه کوبی و تعمیر مبل چرم

تعمیر مبل چرم ( رویه کوبی و تعمیرات کلاف مبل ) با هزینه بسیار مناسب و کیفیت ماندگار و بسیار زیبا در حد مبل نو در مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل مهر

تعمیرات مبل چرم

تعمیر انواع مبلمان چرمی استیل و راحتی ، ایرانی و خارجی و برندهای برتر دنیا با کیفیتی استثنایی و قیمتی باور نکردنی !

ترمیم چرم مبل

گاهی اوقات یک جسم تیز بسیار کوچک میتواند برای مبل چرمی یک دردسر واقعی ایجاد کند و یا دستکم بخشی از چرم مبل را سوراخ یا پاره کند. خوشبختانه برای موارد کوچک و جزئی میتوانید از کیت ترمیم چرم استفاده کنید ولی اگر مشکل بزرگتر باشد باید حداقل روکش بخشی از مبل را تعویض کنید ! آنهم در صورتی ممکن است که بتوانید چرم مبل ( طبیعی - مصنوعی ) همرنگ با بخش آسیب دیده را از بازار تهیه کنید.

رویه کوبی مبل چرمی

اگر به هر دلیلی نیاز باشد تا روکش چرمی مبل خود را عوض کنید شما به رویه کوبی مبل نیاز دارید و از آنجاییکه که انواع چرم ( طبیعی - مصنوعی ) دارای ظرافت خاصی هستند مهارت رویه کوب کیفیت نهایی کار را مشخص خواهد کرد. رویه کوبی مبل چرمی خود را فقط به حرفه ای ها بسپارید و یک دست مبل نو تحویل بگیرید !

تعمیر مبل چرم

در برخی موارد کلاف مبلمان شما آسیب میبیند. این مشکل میتواند به علت کیفیت پایین کار در تولید مبل ایجاد شود و یا بر اثر استفاده غیر اصولی یا یک اتفاق ساده !

تعمیر مبل چرم خود را به متخصصین مبل مهر با بیست و پنج سال تجربه و روزمه درخشان واگذار نمایید. تعهد به کار و مشتری مداری، باربری رایگان کیفیت بسیار بالای کار و ضمانت کامل کار را فقط در کارگاه بزرگ تعمیرات مبل مهر خواهید یافت.

شماره تلفنهای مبل مهر همراه با پیامرسان های واتس آپ و تلگرام - 9124832711 - آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. با ما تماس بگیرید.

تعمیرات مبل یاتاش

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران