تعمیرات مبل مهر

رویه کوبی و تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل با کیفیت بسیار عالی و در حد مبل نو با قیمت ارزان و حمل و نقل رایگان در مرکز تخصصی تعمیرات مبلمان مهر . در ادامه تصاویر نمونه کارهای مبل مهر در رابطه با رویه کوبی مبل استیل را ملاحظه میفرمایید.

تعمیر مبل استیل

پرسش ها بالایی سوالاتی است که باید قبل از تصمیم گیری در رابطه با تعمیر مبل استیل از خود بپرسید و لازم است بدانید که :

اگر کلاف و اسکلت مبل شما دچار آسیب های جدی نشده باشد تعمیر مبل استیل شما هم مقرون بصرفه تر خواهد بود و هم کیفیت نهایی آن از مبلمان های موجود در بازار بالاتر خواهد بود. چرا ؟

معمولا تولید کنندگان ( نامعتبر و سودجو ) در هر صنفی برای کاهش هزینه ها برخی از راهکارها را در پیش میگیرند که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی کار خواهد داشت و در این میان در تولید مبل استیل استفاده از چوب و فنر ضعیف یک روش مرسوم است.

مبل استیل بخاطر داشتن ظرافت در اسکلت ( کلاف مبل ) آن نسبت با سایر انواع مبل بیشتر در معرض آسیب است و هر گونه کم کاری و کم فروشی در آن به آسانی باعث از بین رفتن مبلمان در مدت زمانی کوتاه خواهد شد.

ما به عنوان متخصصین تعمیر مبل استیل به کرات شاهد مراجعه انواع مبلمان های استیل در کارگاه خود بوده ایم در حالیکه پارچه ( رویه مبل ) کمترین آسیبی ندیده بود و این موضوع دقیقا بخاطر ضعف در طراحی و استفاده از چوب و مواد اولیه بی کیفیت است.

اگر کلاف مبل استیل شما همچنان سالم و محکم است و یا دچار لقی شده است بهتر است مبل خود را مجددا رویه کوبی نمایید مگر آنکه تصمیم به تغییر دکوراسیون داشته باشید.

تعمیر و رویه کوبی مبل راحتی

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران