تعمیرات مبل مهر

رویه کوبی و تعمیر مبل استیل

تعمیر مبل استیل با کیفیت بسیار عالی و در حد مبل نو با قیمت ارزان و حمل و نقل رایگان در مرکز تخصصی تعمیرات مبلمان مهر . در ادامه تصاویر نمونه کارهای مبل مهر در رابطه با رویه کوبی مبل استیل را ملاحظه میفرمایید.

تعمیر مبل استیل

پرسش ها بالایی سوالاتی است که باید قبل از تصمیم گیری در رابطه با تعمیر مبل استیل از خود بپرسید و لازم است بدانید که :

اگر کلاف و اسکلت مبل شما دچار آسیب های جدی نشده باشد تعمیر مبل استیل شما هم مقرون بصرفه تر خواهد بود و هم کیفیت نهایی آن از مبلمان های موجود در بازار بالاتر خواهد بود. چرا ؟

معمولا تولید کنندگان ( نامعتبر و سودجو ) در هر صنفی برای کاهش هزینه ها برخی از راهکارها را در پیش میگیرند که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی کار خواهد داشت و در این میان در تولید مبل استیل استفاده از چوب و فنر ضعیف یک روش مرسوم است.

مبل استیل خوب بخاطر داشتن ظرافت در اسکلت ( کلاف مبل ) آن نسبت با سایر انواع مبل بیشتر در معرض آسیب است و هر گونه کم کاری و کم فروشی در آن به آسانی باعث از بین رفتن مبلمان در مدت زمانی کوتاه خواهد شد.

ما به عنوان متخصصین تعمیر مبل استیل به کرات شاهد مراجعه انواع مبلمان های استیل در کارگاه خود بوده ایم در حالیکه پارچه ( رویه مبل ) کمترین آسیبی ندیده بود و این موضوع دقیقا بخاطر ضعف در طراحی و استفاده از چوب و مواد اولیه بی کیفیت است.

اگر کلاف مبل استیل شما همچنان سالم و محکم است و یا دچار لقی شده است بهتر است مبل خود را مجددا رویه کوبی نمایید مگر آنکه تصمیم به تغییر دکوراسیون داشته باشید.

کدام مبل استیل نیاز به تعمیرات دارد؟

یکی از مسائلی که همواره باید بدان توجه کرد این است که آیا مبل یا هر وسیله ای که قرار است تعمیر شود ارزش مرمت و بازسازی را دارد؟ شما میتوانید با پاسخ دادن به پرسش های زیر متوجه شوید که آیا برای شما تعمیر مبل استیل بصرفه تر است یا خرید آن؟

هزینه نهایی تعمیر مبل استیل چقدر خواهد شد؟

هرچقدر که بالا و پایین کنیم هزینه مهمترین فاکتور است. هزینه تعمیر مبل استیل خود را از کارشناسان و متخصصین جویای شوید و اگر تفاوت آن با خرید مبل مورد نظر برای شما قابل توجه بود، پیشنهاد میکنیم مبل خود تعمیر کنید و در غیر اینصورت خرید مبل به شما پیشنهاد میشود.

آیا مبل فرسوده با تعمیرات مثل یک دست مبل نو خواهد شد؟

در اغلب موارد تعمیر مبل استیل توسط استادکاران حرفه ای باعث میشود که مبل شما به یک مبل نو و حتی بهتر از روز اول تبدیل شود. چنانچه مبل استیل شما دارای آسیب دیدگی فراوان است ( کلاف مبل، پایه ها، فنر بندی، رنگ و ... ) بطوری که ارزش تعمیر ندارد بهتر است از تعمیر مبل استیل خود صرفنظر کنید و بفکر خرید یک دست مبلمان نو باشید.

آیا مبل شما راحتی و زیبایی مد نظر را دارد؟

اگر از کیفیت مبل خود راضی هستید و بنظرتان مبل شما با دکوراسیون منزل سازگار است و موارد بالا را نیر لحاظ کرده اید، بهتر است برای تعمیر مبل استیل خود اقدام نمایید.

هزینه تعمیر مبل استیل

یکی از پرسش های همیشگی که بصورت تلفنی از کارشناسان مبل مهر سوال میشود این است که هزینه تعمیرات مبل استیل چقدر است !

خوب است بدانید که این پرسش - کلی - پاسخ صحیحی نخواهد داشت زیر میزان نیاز به مرمت حتی از طریق ارسال تصاویر برآوردی تقریبی خواهد داشت. مدل های مختلف مبل استیل تعمیرات خاص خود را دارد و متراژ پارچه متفاوتی نیاز دارند. بنابراین افرادی که در وهله نخست به شما هزینه را اعلام میکنند حرفه ای و کارشناس نیستند.

برای برآورد هزینه تعمیر مبل استیل و هر نوع مبل دیگری در درجه اول نیاز است تا نگاهی دقیق به میزان آسیب دیدگی مبل توسط یک متخخص تعمیرات بعمل آید و پس از با توضیح کارشناسی براورد دقیق هزینه تعمیر مبل را به شما اعلام نماید.

کارشناسان مرکز تخصصی مبل مهر پس از مشاهده تصویر مبلمان شما و توضیحاتی که در هنگام بازدید رایگان از مبلمان شما انجام میدهند، هزینه نهایی تعمیرات مبل استیل شما را اعلام خواهند نمود.

رنگ کاری مبل استیل

رنگ کاری مبل استیل یکی دیگر از خدمات مبل مهر است که در برخی موارد توسط مشتریان درخواست میشود. رنگ کاری و طلا کاری مبل شرایط خاص خود را دارد.

بنابراین اگر قصد دارید مبل خود را رنگ کنید قبل از تعمیر آن باید تصمیم بگیرید که آیا مبل استیل شما نیاز به رنگ کاری دارد یا خیر !

متراژ پارچه مورد نیاز برای تعمیرات مبل استیل

یکی دیگر از مواردی که اغلب مورد پرسش مشتریان تعمیرات مبل مهر قرار میگیرد متراژ پارچه مورد نیاز برای تعمیر و رویه کوبی مبل استیل است. همانطور که قبلا اشاره شد، مدل های مختلف مبل استیل متراز پارچه متفاوتی را نیاز دارند. بنابراین اعلام دقیق پارچه مورد نیاز برای تعمیر مبل استیل شما مشتریان گرامی نیازمند برآورد دقیق و متر کردن از روی مبل است. برای آگاهی از متراژ پارچه مبلی مورد نیاز خود میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام نمایید. متراژ پارچه مبلی

بهترین مراکز تعمیر و رویه کوبی مبل استیل

برای دریافت بهترین خدمات از هر نوعی و زمینه ای همه ما تمایل داریم تا به بورس انجام آن خدمات یا بورس فروش کالا مراجعه نمایید. تعمیرات مبلمان هم بورس خاص خود را دارد. بورس تعمیر مبل

امروزه مراجعه حضوری برای دریافت خدمات و یا خرید کالا کم و بیش در حال رنگ باختن است و تقریبا هر کاری را میتوان بصورت آنلاین و در سریعترین زمان ممکن انجام داد. برای انتخاب یک مرکز تعمیرات مبل استیل شما میتوانید از طریق جستجو در وب سرویسکار مورد نیاز خود را بیابید. برای راحتی کار برخی از بهترین مراکز تعمیر مبل استیل در تهران در ادامه معرفی شده است و چنانچه و به هر علت تمایل ندارید با مبل مهر همکاری داشته باشید میتوانید از کارگاه های معرفی شده در زیر برای تعمیر مبل استیل خود کمک بخواهید.

مراکز تعمیر مبلمان استیل در تهران

تعمیر و رویه کوبی مبل راحتی

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران