تعمیرات مبل مهر

تعمیر مبل سلطنتی

تعمیر مبل سلطنتی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در مرکز تخصصی رویه کوبی مبل مهر - تعویض پارچه مبل و رویه کوبی، رنگ کاری و طلا کاری تعمیرات جزئی، تعمیر میزنهاهار خوری صندلی.

رویه کوبی و تعمیر مبل سلطنتی

مرکز تعمیرات مبل مهر با بیش از 20 سال تجربه و در اختیار داشتن تجهیزات و ابزارآلات روز دنیا و همکاری با اساتید مجرب رویه کوبی و تعمیر مبل، مبل فرسوده شما را به یک مبل نو و زیبا تبدیل خواهد کرد. آنهم با قیمتی بسیار مناسب و ارزان !

تهیه پارچه مبل استیل پایینتر از قیمت بازار

اگر میخواهید درباره تعمیر مبل سلطنتی و بطور تعمیر و رویه کوبی مبل استیل اطلاعات بیشتری کسب نمایید بهتر است از طریق پیوند زیر اقدام نمایید

تعمیر و رویه کوبی مبل استیل

مبل سلطنتی کدام است؟

تصاویر ابتدای این مطلب برخی از انواع و مدلهای مبل سلطنتی را معرفی میکند.

مبل سلطنتی یکی از انواع مبلمان استیل است که معمولا با کیفیت بیشتری طراحی و تولید میشود. کلاف مبل سلطنتی معمولا از چوبهای مرغوب مانند راش و گردو ساخته میشود و تزئینات چوبی ( خراطی و منبت کاری ) زیادی دارد که به شکوه و زیبایی هر چه بیشتر این مبل منتهی میشود.

استفاده از رنگ طلایی و همینطور طلا کاری مبل یکی از رایجترین روشهای زیباسازی مبل سلطنتی است !

از مبل سلطنتی بیشتر در خانه های بزرگ و مجلل و یا تالارهای پذیرایی رسمی استفاده میشودکه تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون و زیبایی فضا دارد. تاج زیبا و بزرگ در کاناپه ها، راحتی و بزرگ بودن از خصوصیات مبل سلطنتی است. کف مبل معمولا توسط تشکهای جداگانه ای ساخته میشود که قابلیت نظافت و شستشوی بهتری را فراهم میآورد.

قیمت مبل سلطنتی بسته به کیفیت طراحی و برند از سایر مبلمانهای معمول بیشتر است.

تعمیر مبل سلطنتی در تهران

اگر قصد دارید برای تعمیر مبل سلطنتی خود اقدام نمایید بهترین است نمونه کارهای تعمیر مبل استیل این کارگاه را ملاحظه نمایید.

استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه و تعمیر و رویه کوبی توسط اساتید این فن باعث میشود تا مبل قدیمی شما مبدل به یک مبل نو و زیبا شود.

رنگ کاری و طلا کاری بسیار باکیفیت را تنها در مرکز تخصصی تعمیرات مبل مهر خواهید یافت !

با ما تماس بگیرید

تعمیر مبل صدفیتعمیر مبل پاسداران

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران