تعمیرات مبل مهر

5 پروژه برای بهبود خانه

و ارزش خرده فروشی منزل تان را افزایش دهید. در اینجا، 5 پروژه بهبود منزل که ارزش هزینه کردن را جهت تغییر دکوراسیون را دارند، ارائه می شود: آشپزخانه، حمام، چشم انداز، اتاق خواب و موارد دیگر

کاری کنید که خانه تان در بازار بدرخشد!

بهبود خانه، برای فروش خانه تان ضروری است. در بازار امروز، فروش خانه خیلی سخت است. خوشبختانه چند روش وجود دارد که برای خانه تان یک مزیت رقابتی کسب کنید و ارزش خرده فروشی منزل تان را افزایش دهید.

در اینجا، 5 پروژه بهبود منزل که ارزش هزینه کردن را جهت تغییر دکوراسیون را دارند، ارائه می شود

آشپزخانه

اگر پول محدودی برای بازسازی دارید و مجبورید فقط یکجا را تغییر دهید، آشپزخانه را انتخاب کنید. خانواده ها زمان زیادی را در آشپزخانه صرف می کنند یا برای پخت غذا یا غذا خوردن. از این رو آشپزخانه باید هم زیبا باشد و هم کاملاً بهینه. حواستان باشد که زیاده روی نکنید. لازم نیست که ده ها کابینت اضافه کنید یا مایکروویو مناسب و شیک نصب نکنید. سعی کنید توازنی بین دو کاربرد اصلی آشپزخانه ایجاد کنید یعنی ظاهر و کارکرد. رنگ زدن دیوار، موجب می شود تا نمایی زیبا و براق برای آشپزخانه ایجاد می شود. می توانید کف را نیز تغییر دهید و از موزائیک ها و سرامیک های جدید استفاده کنید.لازم نیست که همه جا را تغییر دهید، یک یا چند بخش را انتخاب کنید و آن ها را تغییر دهید و خواهید دید که ارزش کلی آشپزخانه تان به شدت افزایش می یابد. اطمینان حاصل کنید که روی کابینت ها، دراورها، و طبقات وسایل مفید نظیر مخلوط کن، یک دست چاقو شیک، غذاساز، قهوه ساز وجود دارد تا آشپزخانه به چشم بیاید.

حمام

همانقدر که آشپزخانه مدرن داشتن مهم است، حمام نیز مهم است. البته این جمله به این معنا نیست که شیرهای قدیمی خود را با شیرهای الماس نشان عوض کنید، بلکه به این معناست که کاری کنید که استیل های موجود در حمام بدرخشد یا یک آینه زیبا بخرید و بر دیوار آویزان کنید، که باعث افزایش نور طبیعی به دیوارتان می شود، و باعث می شود حمام بزرگ تر به نظر بیاید. مجددا یادتان باشد که زیاده روی نکنید. گاهی یک پرده تمیزتر، سایه بان یا کابینت نوسازی شده، می تواند ظاهر کلی اتاق را چنان عوض کند که ممکن است یک وان حمام جدید چنین تاثیری نداشته باشد. بسیاری از این چیزها را می توانید خودتان انجام دهید، مانند رنگ زدن، اما برای تعمیرات گسترده تر، شرکت هایی هستند که می توانند با هزینه نه چندان زیاد کابینت های قدیمی شما را بردارند و کابینت های جدید نصب کنند.

چشم انداز

وقتی فردی قصد خرید یک منزل را داشته باشد، اولین چیزی که می بیند، درب های خارجی می باشد. این بدان معناست که شما باید چمن ها، درختان و همه چیزهایی که در نمای ساختمان اثر دارند، را مرتب و منظم نگه دارید. چند گل خوشگل مقابل خانه تان بکارید بنحوی که رنگش با خانه ست باشد. می توانید ایوانی به حیاط تان اضافه کنید و چند مبل در چمن قرار دهید. حواستان به حیاط پشتی نیز باشد. ساخت استخری در حیاط پشتی ارزش هزینه ندارد، پس اگر چنین تصمیمی گرفتید خیلی هزینه نکنید. نکته مثبت در این قضیه چشم انداز منزل این است که اکثر کارها را می توانید خودتان انجام دهید. نیاز نیست کسی را برای بهبود ارزش حیاط تان استخدام کنید.

اتاق خواب

اتاق خواب اصلی، اتاقی است که باید خیلی با کلاس به نظر بیاید. فرش باید تمیز باشد، رویه کوبی مبل و پارچه مبل باید زیبا باشد، ایست پرده ها درست باشد و تختخواب بزرگ و در مرکز اتاق باشد. کمدهای بزرگ و فضای انباری کافی را نیز اگر اضافه کنید، اتاق خواب تان عالی می شود.

موارد دیگر

خریدار می خواهد بداند که خانه ای که برای آن سرمایه گذاری کرده است، با دوام و مقاوم است یا خیر. این بدان معناست که باید مطمئن شوید که سقف چکه نمی کند، پنجره ها، درز ندارند و مشکل برق وجود ندارد و وضعیت لوله های آب مطلوب است. از طریق نورگیر و پنجره ها نورطبیعی بیشتری به خانه وارد کنید تا هزینه برق و گاز نیز پایین بیاید.اگر مبلمان چرم خط و خش دارد، تعمیر مبل چرم در اولویت است، و اگر رنگ مبل نیاز به تعویض دارد تغییر رنگ مبل را به شرکت معتبر تعمیر مبلمان مانند مبل مهر بسپارید و نمای کلی آن را پاک و تمیز نگه دارید.

نوشته شده توسط مبل مهر

تعمیر مبل یا اهدا به خیریه؟اهمیت صندلی راک (گهواره ای)

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران