تعمیرات مبل مهر

یافتن الهام برای دکوراسیون خانه

هنگامی که شروع به جستجو برای ایده ها می کنید مانند بازسازی کاناپه ی خود، یا حتی انتخاب یک رنگ دلخواه شخصی سازی شده ، داشتن یک دیوار شخصی سازی شده و ... سر شما شروع به گیج رفتن می کند. یک راه بسیار بهتر برای یافتن الهام برای طراحی مجدد خانه ی شما وجود دارد، راهی که سازماندهی شده و خلاق است.

یافتن راه های تازه برای طراحی مجدد

از تمام منابع اطراف خود، برای طراحی مجدد مبلمان خانه ی خودتان الهام بگیرید. تا حالا به اطراف خانه ی خود نگاه کرده اید و بگویید کسل کننده شده! شما می دانید که می خواهید تغییری ایجاد کنید، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید. و هنگامی که شروع به جستجو برای ایده ها می کنید مانند تعمیر مبل یا رویه کوبی مبلمان خود، یا حتی رنگ کاری مبل با رنگ دلخواه شخصی سازی شده ، داشتن یک دیوار شخصی سازی شده و ... سر شما شروع به گیج رفتن می کند. یک راه بسیار بهتر برای یافتن الهام برای طراحی مجدد خانه ی شما وجود دارد، راهی که سازماندهی شده و خلاق است.

یک تم انتخاب کنید

اولین قدم انتخاب یک تم است. یک ایده ی طراحی که اتاق ها را به هم مرتبط می کند. مجله های طراحی خانه در نشان دادن مثال هایی از خانه هایی که تم مبلمان روستایی، مدرن یا مستعمل دارند عالی هستند. تمی که با شما همخوان است تمی است که منجر می شود شما به محدض دیدنش از درون لبخند بزنید.

یک دفترچه یادداشت بردارید

هنگامی که شما تم خود را در ذهنتان دارید، یک دفترچه یادداشت بردارید. در این وسیله ی کارآمد به نوعی مدرسه ای، شما قادر خواهید بود که عکس هایی از مجلات بچسبانید، بنویسید که چه در آنها می بینید که برای شما الهام بخش است و همه را یک مکان نگه دارید. حتی ساده ترین اجزای اتاق، مانند یک واحد دیوار شخصی سازی شده می تواند جرقه ی یک ایده برای تعمیر مبلمان یا الهام بخش دکوراسیون باشد. تخیل شما فرّار است، پس دفترچه را اغلب با خود داشته باشید.

خانه های دیگر را ببینید

سپس شروع کنید به دیدن خانه های دیگر. چه خانه ی یک دوست است چه یک غریبه. این پیشنهاد دهنده ی این نیست که شروع به زدن در خانه ها به طور تصادفی در خیابان کنید بلکه به خانه های باز در محله ی خود بروید یا کمی بیشتر، در شهر کناری و ... . خانه هایی که برای فروش گذاشته شده اند اغلب کمی آراستگی دارند تا آنها را آماده برای فروش کنند و می توانند مثال های خیلی خوبی از طراحی های مبلمان ساده و تمیز باشند. دوربین دیجیتال خود یا تلفن هوشمند خود را با خود ببرید و اجازه بگیرید که از فضاهایی که دوست دارید عکس بگیرید.

شوهای دکوراسیون خانه

شوهای دکوراسیون خانه در تلویزیون بسیار محبوب هستند. شوهایی هستند که بر روی نمونه های بسیار فریبنده تمرکز می کنند که ممکن است برای شما بسیار گران باشد، اما به این معنی نیست که نمی توانید از آنها ایده های خوب بگیرید. هر چندتایی که می توانید را ضبط کنید و برگردید آنهایی را که دوست دارید بازبینی کنید. آن دفترچه یادداشت را دم دست داشته باشید که بتوانید کلمات کلیدی خود را بنویسید تا هنگامی که برای خانه ی خود مبل و مبلمان خریداری می کنید به حافظه ی خود یادآوری کنید. یک نوع دیگر از شوها که در آن کانال های خانه و باغچه، راه هایی را برای طراحی مجدد با یک بودجه ی محدود توضیح می دهد را ببینید.

مردم هر روزه بازخوردهای بی نظیر می دهند

برخی از بهترین نکات از مردم عادی درست مانند شما می آید. این نکات قطعاً می توانند آنلاین یافت شوند، پس به آنجا هم سری بزنید. Pinterest یکی از سایت های اشتراک گذاری اجتماعی است که به سرعت رو به گسترش است. می توانید یک حساب کاربری به رایگان آنجا داشته باشید و شروع به سنجاق کردن یا ذخیره ی تصاویر یا مقالات اینترنتی درباره ی  تعمیرمبل هایی  که دوست دارید بکنید. به آن به عنوان دفترچه یادداشت آنلاین خود نگاه کنید، اما مراقب باشید، می تواند بسیار اعتیادآور باشد!

حالا که مجموعه ای از ایده ها را دارید، آنها را بازنگری کنید و آنهایی را که با تم کلی شما همخوانی ندارند بیرون بیاندازید. اما نگران مخلوط کردن و هماهنگ کردن جلوه های یگانه و عجیب نباشید. در مورد همه ی آنها با روی خوش برخورد کنید تا طراحی مجدد یا تعمیر مبل یا حتی رویه کوبی مبل شما با موفقیت به سرانجام برسد.

نوشته شده توسط مبل مهر

بازسازی مبلمان چرمیچند نکته برای ورودی شیک

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران