تعمیرات مبل مهر

کوسن مبل

یکی از راه هایی که میتوانید دکوراسیون منزل را کمی متفاوت کنید، استفاده از کوسن برای مبلمان است. این که از چه کوسن هایی برای مبلمان خود استفاده کنید به نوع مبلمان و دکوراسیون منزل شما بستگی دارد.

اهمیت کوسن برای مبلمان

کوسن مبل برای راحتی بیشتر هنگام نشستن بر روی مبل، چه مبلمان راحتی و چه مبل استیل، و همچنین برای زیبایی دکوراسیون بکار میرود.

قرار دادن کوسن در پشت کمر، هنگام تکیه دادن به پشتی مبل، زیر آرنج روی دسته مبل و لمیدن روی آن، راحت نشستن شما بر روی مبلمان را دو چندان خواهد کرد.

هنگام خرید مبل، برخی از مبلمان به همراه خود کوسن با پارچه مشابه پارچه مبلی یا ست مبل دارند. با این حال، کوسن مبلمان لزوما نباید همانند پارچه مبل شما باشد، بنابراین اگر مبلمان شما کوسن ندارد، میتوانید از کوسن های آماده با اندازه ، رنگ ها و طرح های متنوع خریداری کنید و یا حتی سفارش دوخت آن را دهید.

در انتخاب رنگ و طرح و تعداد کوسن برای مبلمان، به عنوان مثال؛ میتوانید برای مبلمان با پارچه تک رنگ از کوسن های طرح دار استفاده کنید و یا برعکس؛ و یا برای دکوراسیون های سنتی، از کوسن های گلدوزی شده و گلیمی استفاده نمایید، اما با این حال هیچ محدودیتی برای انتخاب آن وجود ندارد.

از طرفی باید بدانید که احتمال کثیف شدن و لکه شدن کوسن ها از خود مبل بیشتر است، بنابراین؛ سعی کنید از کوسن هایی که رویه آن ها براحتی در آورده میشوند، استفاده نمایید تا بتوانید آن ها را به آسانی شست و شو دهید.

کاور مبلمراکز تعمیر مبل تهران

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران