تعمیرات مبل مهر

کاور مبل

استفاده از کاور مبلمان ساده ترین و کم زحمت ترین روش برای نگهداری و جلوگیری ازچرک و لکه شدن مبلمان است. برای هر نوع مبلمان، میتوانید کاور مناسب آن را در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه نمایید و یا دوخت کاور مورد نظرتان را سفارش دهید.

کاور یا پیراهن مبلمان

پارچه مبلی ها در طول استفاده از مبلمان، به مرور چرک و لکه میشوند و هر چه رنگ آن روشن تر باشد، کثیف بودن آن نمایان تر است. از طرفی تمیز کردن بیش از حدپارچه مبلی، موجب فرسودگی پارچه و محتویات داخل آن میشود و پس از مدتی باید آن را رویه کوبی مجدد نمود.

استفاده از کاور، لباس یا پیراهن مبل بهترین راه برای تمیز نگه داشتن مبلمان میباشد که به راحتی میتوان آن را شستشو و تمیز کرد. همچنین طرح و رنگ این کاورها آنقدر گوناگون هست که ظاهر خانه شما را بهم ریخته و نازیبا نشان نخواهد داد.

کاورهای ژله ای، پارچه ای و چرمی از انواع کاور مبلمان میباشند. کاورهای ژله ای اغلب برای مبلمان استیل و چرمی برای مبلمان راحتی بکار میرود. از کاورهای پارچه ای نیز برای انواع مبلمان استفاده میشود.برخی از کاور های مبلمان ضد آب هستند که مانع نگرانی شما هنگام ریختن چای، آب میوه و ... بر روی مبل میشود. همچنین کاور مبل مخصوص حیوانات خانگی ای همچون سگ، گربه و ... موجود میباشد.

تهیه کاور مبل

برای تهیه انواع کاور مبل، هم میتوانید آن را به صورت آماده از بازار تهیه نمایید و هم دوخت آن را سفارش دهید. مدل هایی از کاور های مبل هستند، که اندازه مناسب آن برای مبلمان شما در بازار به سختی پیدا میشود. بسیاری از گارگاه های تعمیر مبل، طراحی و دوخت کاور مبلمان را نیز انجام میدهند. بنابراین بهتر است که کاور مناسب و اندازه ی مبلمان خود را سفارش دهید.

پارچه مبلی و دکوراسیون داخلیکوسن مبل

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران