تعمیرات مبل مهر

چند نکته برای ورودی شیک

جاذبه ی خانه ی شما می تواند یک تاثیر مثبت یا منفی اولیه برای بازدید کنندگان شما داشته باشد. بسیاری از حرفه ای های بهبود خانه ها زمان زیادی را طرف بهبود ظاهر بیرونی خانه ها می کنند. اگر نمی توانید یک حرفه ای را استخدام کنید، می توانید راه خود را برای ایجاد یک ورودی خانه ی بی نظیر داشته باشید.

شکلی که در ورودی شما به نظر می رسد می تواند تاثیر عمده ای بر روی نمای کلی خانه ی شما داشته باشد. جاذبه ی خانه ی شما می تواند یک تاثیر مثبت یا منفی اولیه برای بازدید کنندگان شما داشته باشد. بسیاری از حرفه ای های بهبود خانه ها زمان زیادی را طرف بهبود ظاهر بیرونی خانه ها می کنند. اگر نمی توانید یک حرفه ای را استخدام کنید، می توانید راه خود را برای ایجاد یک ورودی خانه ی بی نظیر داشته باشید. این مراحل ساده را دنبال کنید تا یک حیاط جلویی مجذوب کننده ایجاد کنید. رنگهای مبلمان خود را تغییر دهید. رنگ های خانه ی شما مهم است چه آن را می فروشید چه در آن می مانید، زغالی تیره را مد نظر داشته باشید. اگر شما آجرهای تیره و ناخوشایند دارید، سفید شویی آن را مد نظر قرار دهید، یا آنها را یک رنگ روشنتر بزنید. این کار می تواند به کلی احساسی که خانه ی شما می دهد را تغییر دهد. اگر مطمئن نیستید که چه رنگی را انتخاب کنید، از یک مشاوره ی حرفه ای پیش از تصمیم گیری استفاده کنید.

ورودی خود را مهمان نوازانه کنید

هنگامی که میهمان به خانه ی خود دعوت می کنید، می خواهید که مسیر ورودی شما جذاب و هماهنگ به نظر برسد. از گیاهان، رنگ ها و تعدادی صندلی که به خوبی قرار داده شده اند استفاده کنید تا یک ورودی گرم و مهمان نوازانه ایجاد کنید. شما می توانید مبلمان شخصی سازی شده از بسیاری از فروشگاه های آنلاین یا با شرکت های متخصص مبلمان مانند مبل مهر برای مشورت در طراحی مبلمان ورودی هستند خریداری کنید، یا می توانید با تعمیر مبل پاسیوی خود را با یک رنگ کاری خوب و تعمیر آراسته کنید.

نورپردازی بیرونی خود را تنظیم کنید

مطمئن شوید که نورپردازی بیرونی در هنگامی که نیاز است روشن می باشد. تنظیم آن روی ساعت را مد نظر داشته باشید، اینطوری همیشه هنگام غروب روشن می شوند. اگر نورپردازی کافی برای روشن کردن در و راهنمایی کردن مسیر ندارید، نورهای خود را قرار دهید، این گونه مهمانان خود به خود احساس خوبی در گرمای مبلمان خانه و حیاط شما خواهند داشت.

از رنگ های روشن و وسایل جذاب در مسیر درب استفاده کنید

یک پادری خوشامد گویی طرح دار، یک گلدان زیبا، و یک درب ورودی روشن تاثیر اولیه ی مثبت و مطلوبی می گذارد. ذائقه ی شخصی خود را پیش از اینکه سبکی را اجرا کنید در نظر بگیرید اما مطمئن شوید که تاثیر کلی آن مهمان نوازانه و دوستانه است. یک دق الباب خاص یا دستگیره های درب بامزه یک تاثیر گسترده روی میزبان شما خواهد داشت.

ورودی داخلی خود را پذیرا کنید

مبلمان جدید بخرید یا با تعمبرات مبلمان قدیمی خود مبلی نو در سالن ورودی داشته باشید. یک فضا برای گذاشتن کت ها و کفش ها ایجاد کنید، و یک ورودی متمایز برای مهمانان خود فراهم کنید که آنها را به منطقه ی سکونت شما هدایت کند. مطمئن شوید که منطقه ی سکونت شما هماهنگ با تونی است که برای ورودی خارجی ست کرده اید. اگر یک تون روشن و آفتابی دارید، همان تم را در درون هم ادامه دهید. اگر آرام و آسوده را ترجیح می دهید، طبق همان برای مسیر ورودی خود نقشه بریزید.

چه شما خانه ی خود را برای فروش تعمیر می کنید و چه برای زندگی کردن درون آن و سرگرم کردن مهمان ها، به جاذبه ی خانه ی خود توجه داشته. تنظیم ظاهر بیرونی خانه ی شما آسان است اگر تمایل دارید خودتان آن را انجام دهید. مسیر در شما اولین تاثیر از خانه ی شماست، پس آن را با این پنج مرحله قوی سازید.

 نوشته شده توسط مبل مهر

یافتن الهام برای دکوراسیون خانه طراحی مجدد مبلمان

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران