تعمیرات مبل مهر

پارچه مبلی و دکوراسیون داخلی

هماهنگی نوع و مدل مبل با رویه مبلی آن با سایر اثاثیه منزل، در طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه ای دارد. در این مقاله به ویژگی های پارچه مبلی با کیفیت و مناسب مبلمان ، راحتی، کلاسیک و سلطنتی پرداخته ایم.

پارچه مبلی و دکوراسیون منزل

هنگامی که به یک مبل نگاه میکنید؛ اولین چیزی که به نظرشما می آید، مدل مبل و رویه مبلی آن است. مبلمان راحتی، کلاسیک و سلطنتی در طراحی ها و مدل های گوناگونی ساخته میشوند. آنچه که زیبایی مبلمان شما را آشکار میکند، پارچه مبلی مبل شما خواهد بود.

از طرفی تناسب مبل و پارچه مبلی با دکوراسیون منزل، برای داشتن خانه ای زیبا و شیک بسیار حائز اهمیت است. چنانچه قصد رویه کوبی مبل خود را داشته باشید، بهتر است نکاتی را درباره پارچه مبلی و چیدمان منزلبدانید!

رنگ و طرح پارچه مبلی و تناسب آن فضای چیدمان منزل و نوع چیدمان اثاثیه، نکته مهمی است در طراحی های دکوراسیون به آن پرداخته میشود. به طور کلی اولین معیاربرای انتخاب پارچه مبلی، فضایی است که مبل را در آن قرار میدهید. اگر فضای کوچکی در اختیار دارید، پارچه مبلی هایی با طرح های شلوغ و رنگ های تیره و جیغ، مناسب نمیباشد، چراکه فضای موجود را کوچکتر نشان میدهد. لذا مناسب است که از پارچه مبلی های روشن با طرح های بسیار ساده و ترجیحا تکرنگ استفاده نمایید.

سبک های گوناگونی برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد که استفاده از جنس، طرح و رنگ پارچه مبلی، اهمیت ویژه ای در انواع این سبک دارد. به عنوان مثال در دکوراسیون هایی که از سبک مینیمالیسم یا کمینه گرایی پیروی میکنند، استفاده از پارچه های مبلی طرح دار و شلوغ بی معنی است.

همچنین به یاد داشته باشید که برای داشتن دکوراسیونی زیبا، هماهنگی و تناسب پارچه مبلی با رنگ آمیزی دیوار ها، فرش، پرده و سایر اثاثیه خانه را نیز در نظر بگیرید.

تعمیر مبل ارزانکاور مبل

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران