تعمیرات مبل مهر

مراکز تعمیر مبل تهران

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل مهر به عنوان یکی از قدیمی ترین، بهترین و معتبرترین کارگاه های رویه کوبی و تعمیر مبل تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است. با ما تماس بگیرید

پیش از هر چیز باید بدانیم که منظور از بهترین مراکز تعمیر مبل چیست؟

شاید تصور کنید اگر پارچه مبل شما با بهترین رویه کوبی همراه باشد کار تمام است ولی واقعا اینطور نیست. بهتر است مفهوم واقعی تعمیر مبل از نظر حرفه ای ها را بدانید.

تعمیر مبل از نظر حرفه ای ها

تعمیر مبل به مجموعه فعالیتهایی اطلاق می شود که یک مبل کارکرده و فرسوده را مبدل به یک مبل نو میکند. حتی بهتر از مبلمان نو!

برای گفته خود دلایل زیادی داریم که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم

اسکلت مقاوم تر

مبل ها قدیمی معمولا از نظر کلاف و اسکلت نسبت به مبل های جدید محکمتر و مقاوم تر هستند. متاسفانه ورود افراد غیر متخصص به حوزه تولید مبلمان باعث شده است که بسیاری از مبلهای جدید نه تنها کارکرد مناسبی در آسایش خانواده ها نداشته باشد بلکه طول عمر کوتاهی هم دارند. اگر اخیر یک مبل نو خریداری کرده اید و مبل‌تان خراب شده است به احتمال زیاد مسئول اصلی خرابی مبل شما سازندگان آن هستند.

و مواردی از این قبیل باعث میشود که مبل شما به سرعت فرسوده و نیازمند تعمیرات شود. جالب است بدانید که برخی از آنها حتی پس از تعمیر هم چیز جالبی از کار در نمی آیند.

گرانی مواد اولیه

مواد اولیه نظیر پارچه مبلی، اسفنج و فوم، چسب و حتی سوزن ( منگنه ) باعث میشود که بسیاری از تولید کنندگان مبل برای کاهش هزینه های تولید از مواد اولیه بی کیفیت استفاده کنند. تعمیر مبل اولین گزینه پیش روی شما پس از فرسودگی آن است !

راحتی و آسایش تجربه شده

اگر از مبل خود راضی هستید و فقط احساس میکند گذر زمان آنرا دچار فرسودگی کرده است و یا رنگ و طرح پارچه مبلی دیگر زیبایی گذشته را ندارد شما فقط به تعمیر مبل احتیاج دارید و نه خرید یک دست مبلمان جدید !

بهترین کارگاه های تعمیر مبل تهران

با توجه به مطالب فوق که میتوان موارد دیگری را به آن اضافه کرد اگر قصد تغییرات اساسی در دکوراسیون منزل را ندارید، بهترین گزینه پیش روی شما تعمیر مبل است.

شما میتوانید به اسانی رنگ دلخواه اسکلت مبل خود را انتخاب کنید و از پارچه مبلی که دوست دارید در تعمیر مبل خود لذت ببرید. ما به شما تعمیرات مبل مهر را توصیه میکنیم اما اگر به هر دلیلی نمیخواهید تعمیر مبلمان تان را به ما بسپارید لیستی از بهترین کارگاه های تعمیرات مبل تهران تهیه شده است که میتوانید از آنها کمک بگیرید.

10 رویه کوبی برتر تهران

  1. تعمیرات مبل آرمین
  2. کلینیک مبل فرشاد
  3. تعمیرات مبل استقبال
  4. تعمیر مبل دکورال
  5. بورس تعمیر مبل تهران
  6. تعمیرات مبل وودیکا
  7. تعمیر مبل پایتخت
  8. تعمیرات مبلیران تک
  9. تعمیرات مبل چی
  10. تعمیرات مبل مهر

شماره 5 خود لیستی از کارگاه های معتبر تعمیر و رویه کوبی مبل در تهران است.

هزینه حمل و نقل و باربری در برخی از این کارگاه ها رایگان است. قبل از دریافت خدمات از هزینه آن آگاهی پیدا کنید.

کوسن مبل

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران