تعمیرات مبل مهر

مبله کردن منزل: از مبلمان برای طراحی محیط زندگی خود استفاده کنید

خصوصیات یک خانه ای که به خوبی طراحی شده، راحتی و سهولت در استفاده است. راحتی واضح است، دما و نور مناسب، محل راحت برای غذا خوردن، نشستن و خوابیدن و همچنین سهولت در استفاده نیز به معنای راحتی یا دشواری در ادامه دادن فعالیت های روزانه در فضای شماست.

نحوه عمل کرد فضای منزل شما تاثیر عمده ای بر زندگی روزانه شما دارد. همه ما در محیط هایی که ما را ناراحت می کنند، بوده ایم. بعضی وقت ها این مسئله یک چیز واضح است، مثل چیدمان اتاقی که حرکت در اطراف آن نامناسب است. در بقیه موارد تشخیص گاهی سخت تر است. خصوصیات یک خانه ای که به خوبی طراحی شده، راحتی و سهولت در استفاده است. راحتی واضح است، دما و نور مناسب، محل راحت برای غذا خوردن، نشستن و خوابیدن و همچنین سهولت در استفاده نیز به معنای راحتی یا دشواری در ادامه دادن فعالیت های روزانه در فضای شماست. اینجا تعداد زیادی عوامل شخصی وجود دارد، اما یک موضوع عمومی است:

مبله کردن منزل می تواند منزل شما را از نو طراحی کند یا همان طراحی را با مشکل مواجه کند

جای گذاری مبلمان، فرش ها، چراغ ها، اشیای مورد علاقه و ... راحتی و مفید بودن فضا را در محل زندگی چه پلان باز و چه دارای اتاق باشد، تعریف می کند. طراحی آپارتمان یا خانه با مکان های قطعی مثل جای گذاری درها و پنجره ها یا نکات بزرگی مثل شومینه یا درهای کشویی به پاسیو و ... برای شما آغاز خواهد شد. اما شما روحیه خلاقانه ای دارید. دسته بندی مبلمان ساده است. گروه مبل های L شکل برای تشویق به صحبت کردن، تماشای تلویزیون، چای بعد از ظهر و .... و تبدیل به محل غذاخوری، چیده می شوند. قفسه های کتاب همراه با صندلی و چراغ در آلاچیق یک گوشه دنج برای مطالعه است! طبقه های مشابه در گوشه همراه با میز، روشنایی کار و صندلی قابل تنظیم یک محل کار خوب در منزل است. طراحان باتجربه معمولا از فرش های منطقه ای برای تعریف قسمت های مختلف، قبل از جابه جایی وسایل استفاده می کنند. آن ها همچنین می دانند که عوامل دیداری هم مهم هستند. یک کاناپه و یک صندلی با موادی که با هم مطابقت دارند یک گروه مناسب را تشکیل می دهند حتی اگر در ابتدا اینگونه نبوده باشند.

پوشش دهی مبلمان این منظور را برآورده می سازد. شرکت های خدماتی مبلمان معتبر مانند مبل مهر با پیشنهادات خود می توانند کمک کرده و کارکرد محیط را تضمین نمایند. تمامی این ها باعث ایجاد راحتی فیزیکی و سهولت در زندگی و در نهایت آرامش روانی خانواده و افراد می شود. چشم ها را خشنود می سازند و دیدن اینکه اشیا کجا قرار دارند و فعالیت های مختلف در کدام قسمت اتفاق می افتند، ذهن را آرام می سازد. و هنگامی که شما در دفترکار یا محل غذاخوری هستید هرچه نیاز دارید در دسترس شماست.

این جریان ارتباط نزدیکی با دست بندی مبلمان دارد. به معنای سهولت در حرکات فیزیکی و همچنین سهولت در استفاده است. به عنوان مثال: شما به یک قفسه بزرگی که جلوی نور پنجره را می گیرد یا محل غذاخوری دور از آشپزخانه، نیاز ندارید. در اینجا مبلمان سفارشی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند. بگویید شما نیاز به فضای قفسه بندی شده زیادی دارید اما آپارتمان شهری شما باریک و بلند است. یک شرکت خدمات تعمیر مبلمان حرفه ای مانند مبل مهر می تواند قفسه های پوششی کوچکی را برای شما طراحی کند که متناسب با دیوارها باشد و جلوی رفت و آمد را هم نگیرد. در جنبه دیگری از فضا، تقسیم کننده ها یا انبارهای دیواری سفارشی در داخل خانه های بزرگ با پلان باز باعث استفاده از فضا و ایجاد حریم خصوصی می شوند.

متخصصان خدمات مبلمان اگر شما نیاز به کاناپه، کابینت، تاج بالای تخت و یا قطعات دیگری متناسب با فضای مشخص داشته باشید، می توانند تعمیرات مبلمان منزل را انجام دهند. هیچ چیز مانند یک کاناپه که به دلیل بلند بودن برای تورفتگی پنجره در خارج از زاویه قرار داده شده و یا کابینتی که قسمتی از ورودی را مسدود کرده، راحتی و کارآمدی یک اتاق را بهم نمی زند. متخصصان مبلمان موجود در محله ی شما، می توانند برای رسیدن به یک طراحی ایده آل برای منزتان به شما کمک کنند.

نوشته شده توسط مبل مهر

مبلمان و محیط زیستصرفه جویی در هزینه ها: دکوراسیون خانه با کمترین هزینه

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران