تعمیرات مبل مهر

طراحی مجدد مبلمان

از تعمیرات مبلمان هایی که آسیب دیده است یا تغییر رنگ مبلمان و یا حتی به سادگی یک رویه کوبی نیمکت، گزینه های زیادی وجود دارد که مبل قدیمی خود را دوباره زنده کنید.

فکر می کنید وقت آن رسیده است که یک قطعه جدید از مبلمان برای اتاق خواب یا اتاق نشیمن داشته باشید؟ به جای یک جهش برای خرید مبلمان جدید، اگر شما گزینه ای برای نگه داشتن مبلی که در حال حاضر موجود است دارید و ایده ی طرح و رنگی جدید نسبت به آن دارید و می خواهید پس از طراحی مجدد مبلمان، یک جایگزین فوق العاده برای خرید مبلمان جدید برای خانه داشته باشید مقاله زیر را کامل بخوانید.

از تعمیرات مبلمان هایی که آسیب دیده است یا تغییر رنگ مبلمان و یا حتی به سادگی یک رویه کوبی مبل، گزینه های زیادی وجود دارد که مبل قدیمی خود را دوباره زنده کنید.

طراحی مجدد مبلمان می تواند بسیاری از گزینه های مختلف شما که ممکن است در نظر گرفته نشود را پوشش می دهد. اگر شما به یک خانه جدید اسباب کشی کرده اید و مبلمان قدیمی شما هم مناسب فضای جدید نیست، طراحی مجدد مبلمان می تواند شکل و اندازه قطعه شما را کاملا تغییر دهد.

مزیت استفاده از این امکان این است که شما می توانید اجناس گران قیمت استفاده شده برای مبلمان قدیمی خود را به جای ارسال آنها به محل دفن، مجدداً استفاده مجدد کنید. مخصوصاً به این دلیل مهم است که اگر مبلمان شما از چوب درجه 1 و سخت ساخته شده باشد، چرا باید این مواد ارزشمند را به هدر دهید؟

یکی دیگر از مزایای طراحی مجدد مبلمان، توانایی شما برای ایجاد طرحی است که در ذهن دارید. بیایید بگوییم تصمیم گرفته اید که یک اتاق را در خانه خود مجدداً می خواهید بچینید و یک مبل چرمی به چشم اندازی که در ایده ی خود دارید نمی آید، طراحی مجدد مبلمان به شما اجازه می دهد انتخاب کنید که چه چیزی باید تغییر کند تا به زیبایی طراحی جدید خود برسید. به جای خرید یک نیمکت جدید با اثاثه یا لوازم داخلی مختلف، می توانید به یک شرکت حرفه ای برای بازسازی، تعمیر، رنگ آمیزی و رویه کوبی مبلمان مانند مبل مهر مراجعه کرده طراحی و ایده ی خود را با کارشناسان آن ها در میان بگذارید.

بسیاری از مردم فکر می کنند که باید یک صندلی یا قطعه ای از مبلمان که آسیب دیده جایگزین شود، ولی این درست نیست! گزینه های زیادی برای تعمیرات مبل شکسته وجود دارد، حتی قطعاتی که آسیب جدی در ساختار و اسکلت خود دارند. تعمیرات مبلمان می تواند راه حل دقیق برای شما باشد. شرکت های تعمیر مبلمان با استعداد خود می توانند به ارزیابی آسیب پرداخته و تصمیم بگیرند که چه چیزی برای تعمیر مبلمان نیاز است، حتی در بسیاری از موارد این تعمیر مبل بهتر از مبلمان جدید خواهد شد. مهم است اول به شرکت تعمیر مبلمان حرفه ای مراجعه کنید تا انداختن آن به سطح خیابان و از دست دادن پولی که برای آن سرمایه گذاری کرده اید.

همه ی نیمکت ها، صندلی ها و مبل هایی که می بینند پس از استفاده از آنها و عدم رسیدگی و مراقبت دچار فرو رفتگی و پارگی می شوند، به ویژه اگر آنها در یک فضایی با ترافیک نشست و برخاست بالا مانند اتاق نشیمن یا پذیرایی ویا حتی اتاق خواب اصلی قرار داشته باشند.

چرم، جیر، پارچه، فوم، ابر و حتی اسکلت داخلی می توانند ریزش، لکه دار، شکسته و از بین بروند. برای فردی که دیر به منزلتان می آید قطعاً غیر منتظره است که توانسته اید مبلمان مجلسی خود را با تعمیر، رنگ رزی و رویه کوبی نو کرده اید.

با مرکز تعمیرات مبل مهر تماس بگیرید و از ما طلب ارسال عکس هایی که تعمیر مبلمان انجام شده است را بکنید تا خاطر جمع شده و تصمیم نهایی خود را در این رابطه بگیرید.

هنگامی که آسیبی به مبلمان شما وارد می شود، یک فرد هوشمند باشید! به جای رفتن به فروشگاه برای پیدا کردن مبلمان جدید و بعضاً گران قیمت، یک شرکت که متخصص در طراحی مجدد مبلمان و تعمیر مبل پیدا کنید تا ببینید که چطور می توانید یک مبلمان را به چیزی جدید و هیجان انگیز تبدیل کنید.

نوشته شده توسط مبل مهر

چند نکته برای ورودی شیککادو با تعمیر و رویه‏ کوبی!

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران