تعمیرات مبل مهر

طراحی مبلمان ویلا

خانه ی ساحلی یا ویلا به عنوان یک مکان عالی برای تعطیلات طولانی یا تعطیلات آخر هفته برای گشت و گذار است، پس ضروری است که خانه ی خود را به شکلی طراحی کنید که مانند یک عقب نشینی آرامش بخش از واقعیت به نظر برسد.

فقط به این دلیل که خانه ی ساحلی یا ویلا نقطه ای نیست که تمام سال در آنجا باشید، این معنی را نمی دهد که نمی توانید آن را شخصی سازی کنید.

خانه ی ساحلی یا ویلا به عنوان یک مکان عالی برای تعطیلات طولانی یا تعطیلات آخر هفته برای گشت و گذار است، پس ضروری است که خانه ی خود را به شکلی طراحی کنید که مانند یک عقب نشینی آرامش بخش از واقعیت به نظر برسد. گستره ای از نقشه های طراحی وجود دارند که می توان از بینشان انتخاب کرد، و با دنبال کردن یک سری نکات کلیدی شما به زودی خانه ی ساحلی رویایی خود را خواهید داشت.

پالت رنگ روشن انتخاب کنید

استفاده از از لکه های رنگ روشن بر روی سفید مجعد و کتان به خانه ی ساحلی شما یک حس آفتابی بودن می دهد. تاکیدات روشن، همچون فیروزه از طریق بالش ها و فرش ها استفاده کنید تا از آبی اقیانوس و دریا تقلید کنید. همچنین از الوار چوبی ردیف شده به عنوان واحد دیواری استفاده کنید که می تواند به خانه ی تابستانی شما احساس مواجهه ی کلاسیک با ساحل را بدهد.

درهای بادگیر را مدنظر داشته باشید

درهای بادگیر یک عضو اساسی زندگی در ساحل هستند، چرا که آنها انتقال راحت به یک چینش غیرجدی می دهد. آنها همچنین یک جلوه ی نوستالژیک یادآور کلبه های قدیمی تر ساحلی ایجاد می کند. از پرده های کرباس برای حفاظت بیشتر و همچنین اضافه کردن نرمی به اتاق استفاده کنید.

از منظره سود ببرید

یکی از مهمترین خصیصه های هر خانه ی ساحلی منظره است، پس داشتن یک محیط راحت برای استراحت کردن و داشتن دید به آب مهم است. ضروری است که مبلمان مناسب برای این فضا انتخاب شود، اما این بدین معنا نیست که شما باید پول زیادی برای این کار پرداخت کنید. مبلمان قابل تعمیری که در حال حاضر دارید را در نظر بگیرید یا برای تغییر روکش مبلمان یا رویه کوبی مبلمان خرج کنید. اگر از پیش یک کاناپه که زیاد استفاده شده یا صندلی چرمی دارید، تعمیرات مبل می تواند انجام شود تا آنها را دوباره قابل استفاده نماید. اگر نیاز به کمک در ایده ی تعمیر مبلمان و رویه کوبی یا چیدمان دوباره ی مبلمان خود دارید، با شرکت معتبر مبل مهر تماس گرفته زیرا این شرکت گستره ای از سرویس ها را دارد که می تواند به شما برای این نیازها کمک کند.

برای سرگرمی حاضر شوید

بسیاری از ساکنین خانه ساحلی، خانه ای را می خواهند که مناسب سرگرمی است، در نتیجه دوستان و خانواده می توانند همچنین از فضا در طی ماه های گرم تابستان لذت ببرند. اضافه کردن یک فضای پاسیو را در نظر بگیرید یا یک میز یا بار شخصی سازی شده تا از میزبانان خود پذیرایی کنید و میزان زمانی که می توانید بیرون از خانه ی خود و روی ساحل بگذرانید را اضافه کنید.

شیوه ی زندگی ساحلی را در بر بگیرید

زندگی در ساحل با یک لیوان نوشیدنی مناسب، آرامش بخش و راحت می شود، پس قطعاتی را برای خانه ی خود انتخاب کنید که می تواند به شما کمک کند تا این شیوه ی زندگی را در پیش بگیرید. یک تاب مرتفع در ایوان یا یک صندلی اضافه می تواند به شما کمک کند در یک عصر رخوت انگیز جمعه آرامش داشته باشید. بالش های با رنگ روشن انتخاب کنید تا به این قطعات تاکید کنید.

مقداری لوازم ساحلی اضافه کنید

اضافه کردن مقداری وسایل دریایی یا ساحلی دور و بر خانه ی ساحلی شما یک راه عالی برای تقدیر از موقعیت رو به آب شماست. سعی کنید هنرهای دستی ساحلی بالای شومینه خود اضافه کنید یا بالش های با طرح گوش ماهی در اتاق پذیرایی خود اضافه کنید. اضافه کردن صدف ها به عنوان جلوه های تزئینی می تواند یک نقطه ی کانونی ساحلی در خانه ی شما ایجاد کند. شما همچنین می توانید یک آینه ی قدیمی را با نمودهای ساحلی همچون صدف برای ایجاد یک حس ساحلی استفاده کنید و این می تواند به عنوان یک قطعه ی هم زیبا و هم کاربردی عمل کند.

امیدوارم این نکات کمک کرده باشند، لطفاً برخی از تجربیات خود را در بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.

نوشته شده توسط مبل مهر

بازگشت به آینده مبلمانبازسازی مبلمان چرمی

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران