تعمیرات مبل مهر

صرفه جویی در هزینه ها: دکوراسیون خانه با کمترین هزینه

اگر تحت فشار مالی بالا هم باشید می خواهید درباره تغییر دکوراسیون آپارتمان تان بدانید. حتی اگر بتوانید مقدار قابل توجهی بودجه به این موضوع اختصاص دهید چرا باید پولتان را هدر دهید؟ از طرف دیگر این نوع تغییر دکوراسیون می تواند بسیار جالب باشد.

ساکنین آپارتمان ها اغلب تصمیم می گیرند تا دکوراسیون آپارتمانشان را به دلایل مختلفی تغییر دهند. اگر به تازگی نقل مکان کرده اید، احتمالا علاقه زیادی به تغییر مکان مبلمان و تبدیل آنجا به فضای دلخواهتان دارید. بعضی ها ترجیح می دهند قبل از نقل مکان این کار را انجام دهند و بعضی دیگر دوست دارند ابتدا مدتی را در محل بگذرانند و بعد تغییر دکوراسیون بدهند. یا شاید شما مدت زیادی را در محل فعلی (خانه خودتان یا صاحب خانه) بوده اید و از دکوراسیون فعلی خسته شده اید. حتی اگر تحت فشار مالی بالا هم باشید می خواهید درباره تغییر دکوراسیون آپارتمان تان بدانید. حتی اگر بتوانید مقدار قابل توجهی بودجه به این موضوع اختصاص دهید چرا باید پولتان را هدر دهید؟ از طرف دیگر این نوع تغییر دکوراسیون می تواند بسیار جالب باشد.

حراج فروشگاه های مبلمان

یک حقیقت بزرگ این است که مردم دائما در حال جابجایی هستند و نیاز دارند که از شر مبلمان قبلی، قفسه های نگهداری، پرده ها، ابزار الات و ... خلاص شوند و اغلب قیمت های بسیار منطقی برای فروش پیشنهاد می کنند. بنابراین بهتر است تبلیغات حراج های جابجایی و یا فروشگاه های دسته دومی که از خیریه ها و یا سازمان های محلی را پشتیبانی می کنند بررسی کنید.

منابع اینترنتی

اینترنت پیدا کردن وسایل خانگی دسته دوم با قیمت های مناسب را بسیار آسان ساخته است. دیوار و شیپور منابع انلاین بسیار خوبی هستند. حتما تبلیغات محلی را برای وسایل خانه بررسی کنید چون موجب حمل و نقل آسان تر می شود. به ندرت مردم چیزهایی را می فروشند که یا خیلی کم استفاده کرده اند و یا اصلا استفاده نکرده اند. در حراج های گاراژی (حراج ها به علت جابجایی) باید در نظر داشته باشید که چیزی را که میخرید احتمالا نیاز به تعمیر و یا بازسازی دارد تا به چیزی که می خواهید تبدیل شود. مانند عوض کردن رویه مبلی که با قیمت خوبی خریده اید اینکار را می توانید به یک شرکت تعمیر مبل معتبر مانند مبل مهر بسپارید و یا خودتان دست بکار شوید. که در هر دو حالت بسیار کم هزینه است و در نهایت شما صاحب یک مبل نو خواهید شد!

DIY یا (خودت انجام بده)

حتی اگر تا کنون جرات نکرده اید به دنیای "خودت کارها را انجام بده" وارد شوید، بخاطر صرفه جویی در برنامه تغییر دکوراسیون به فکر یاد گرفتن چند مهارت جدید هم باشید. اجناس دسته دوم می توانند تعمیر و بازسازی شوند. اگر میخواهید کمی نجاری انجام دهید، کافیست از کتابخانه ها و یا منابع آنلاین برای تعمیرات ساده لوازم منزل چوبی استفاده کنید. همچنین می توانید از قطعات ساده مانند جعبه های بسته بندی برای تبدیل به چیزهای جدید، جذاب و بسیار کاربردی مثل میز نگهدار قهوه و یا تقسیم کننده فضای اتاق استفاده کنید.

رنگ

استفاده از نقاشی، پارچه، صنایع دستی. پارچه و نقاشی ترکیب خوبی برای تغییر دکوراسیون منزل با بودجه کم است. زیرا می توان تنوع بسیار زیادی از تکنیک های صنایع دستی را با استفاده از این دو ایجاد کرد. تنها دشواری این قضیه در تصمیم گیری برای آن است که چه چیزی می خواهید. لوازمی که اکنون دارید مثل عکس ها، پوسترهای قدیمی، لوازم وزرشی و چیزهای دیگر می توانند به عنوان یه گالری روی دیوار جهت مشخص کردن شخصیت شما بکار روند. نقاشی و پارچه می توانند برای پوشش دیوارها جهت ساخت یک فضای مناسب و تعیین محدوده خانه بکار روند. بالش ها، پرده ها، کاغذ های دیواری و بسیاری از چیزهای ممکن دیگر!

یک راهنمایی

به تصاویر آنلاین از دکوراسیون های مختلف نگاه کنید (PINTEREST منبع خوبی است)، تا ایده های رنگی لازم را بدست آورید. انسان ها با هم فرق می کنند و این آپارتمان شماست که باید برای آن تصمیم بگیرید.

نوشته شده توسط مبل مهر

مبله کردن منزل: از مبلمان برای طراحی محیط زندگی خود استفاده کنیدپنج وسیله مورد نیاز برای یک اتاق بازی بی عیب و نقص

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران