تعمیرات مبل مهر

اهمیت صندلی راک (گهواره ای)

مادرانی هستند که احساس گناه می کنند، وقتی که بهمراه نوزاد خود روی یک صندلی گهواره می نشینند در حالی که کلی لباس و ظرف کثیف در آشپزخانه وجود دارد.

مادرانی هستند که احساس گناه می کنند، وقتی که بهمراه نوزاد خود روی یک صندلی گهواره می نشینند در حالی که کلی لباس و ظرف کثیف در آشپزخانه وجود دارد.

اما تکان دادن بچه (مانند گهواره) به دلایل مختلف بسیار مفید است:

تکان دادن بچه، به مادران در طول زایمان کمک می کند. این کاری است که مادران باید قبل از رفتن به بیمارستان انجام دهند تا موجب سریع تر شدن زایمان شوند. علاوه بر اینکه زایمان سریع تر انجام می شود، درد نیز کاهش می یابد.

مطالعات نشان داده است که تکان دادن بچه در جنین، موجب رشد بهتر بچه از نظر احساسی، مهارت های اجتماعی، حرکت های فیزیکی و مغز می شود. تکان تکان دادن بچه در دوران نوزادی نیز موجب رشد بچه می شود.

زمانی که بچه را لمس می کنیم یا او را تکان تکان می دهیم، او رابطه عمیق احساسی با مادر خود می کند که این امر بر نحوه درک و واکنش بچه در روابط آینده خود اثر مثبت می گذارد. اغلب، مادران وقتی که بچه خود را بغل می گیرند، حس ناراحتی و خستگی نمی کنند، اگرچه در واقع، خیلی خسته و رنجور هستند. بهترین گزینه برای راحتی مادر، استفاده از وسایل چوبی سفارشی ساز است. همچنین مهم است که مادران از خرابکاری احتمالی بچه روی مبل و صندلی عصبانی نشوند، چونکه این کار بی فایده است و فقط بچه را ناراحت می کند. استفاده از کاور مبل سفارشی ساز به همراه انتخاب پارچه مبل با جنسی عالی و همراهی رویه کوبی حرفه ای این مشکل را حل می کند.

زمانی که مادر بچه را در حین تکان تکان دادن، بغل می گیرد، بچه با حرکت و جنبش بیشتر آشنا می شود که باعث می شود بچه از بدن خود بیشتر آگاهی پیدا کنند. این حرکت تکان تکان دادن به بچه کمک می کند، که عملکرد وستیبولار بهتری داشته باشد. سیستم وستیبولار، مکانیسمی در درون گوش است که تعادل را در شخص پایش می کند. عملکرد وستیبولار بهتر به این معناست که بچه مفهومی دقیق تر از فضا و بدن خود خواهد داشت که به مغز او کمک می کند تا سیگنال هایی ارسال کند که نهایتا منجر به حفظ تعادل بهتر در هنگام حرکت می شود.

تکان تکان دادن بچه به تنظیم ضربان قلب و تنفس کمک می کند، بنابراین، بچه راحت تر آرام می شود و بخواب می رود. این مساله خیلی مهم است چرا که باعث می شود مادر، چند ساعت استراحت کند و اینکه مغز بچه در حالت خواب، رشد پیدا می کند. هر چه ساعت خواب بچه بهتر باشد، رشد عصبی بهتری خواهد داشت.

تکان تکان دادن بچه به مادر کمک می کند بدون اینکه خیلی زحمت خاصی بکشند، چند کالری بسوزانند. این امر خصوصا پس از زایمان، مفید است. یک ساعت تکان تکان دادن بچه، حدودا 150 کالری از مادر را می سوزاند! اطمینان حاصل کنید که صندلی گهواره ای، شاکله خوبی دارد. پایه های خراب می تواند بر حرکت صندلی اثر سوء بگذارد. از خدمات تعمیر مبل استفاده کنید تا مطمئن شوید که وسایل چوبی منزل تان خوب کار می کنند. خیلی بد است که وقتی که دارید بچه را خواب می کنید، بر اثر سانحه، زخمی بشوید. تعمیر وسایل چوبی نکته ی مهمی است.

یک واقعیت جالب در مورد تکان تکان دادن بچه این است که مادرها بصورت ناخودآگاه، به سرعت قدم زدنشان، بچه را تکان تکان می دهند. این بدان معناست که زمانی که مادر بچه را تکان تکان می دهد، بچه با آن آشناست، چرا که بچه این تجربه را پیشتر در زمانی که در رحم مادر بوده، داشته است. این حرکت آشنا برای بچه، به بچه کمک می کند که سریع تر آرام بگیرد. این مساله بدان معناست که مادر بهترین شخص برای تکان تکان دادن بچه می باشد، چونکه تنها اوست که می داند با چه سرعتی، بچه در راحت ترین وضع قرار می گیرد.

نوشته شده توسط مبل مهر

5 پروژه برای بهبود خانهاثاثیه‌ی تعمیر یافته، از زباله تا خزانه

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران