تعمیرات مبل مهر

اسباب‌کشی به اولین آپارتمان‌

افراد جوان بسیاری برای اولین آپارتمان خود اثاثیه را از دوستان، آشنایان، فروشندگان دست‌دوم و یا مکان‌های ارزان‌قیمت دیگر می‌خرند. ممکن است به فکر این جوان‌های به دنبال آپارتمان نیافتد که تمام این اثاثیه‌ها ممکن است درب‌های بسیار باریک و سالن‌ها و راهروهای خانه‌ی جدید شان تناسب نداشته باشد.

عبور دادن قاب یک تخت از درب ورودی، کاری است که تنها حرفه‌ای ها از پس آن بر می‌آیند.

بسیار هیجانی است که به تنهایی به آپارتمان جدید‌تان اسباب‌کشی کنید. اکثر مردم اولین آپارتمان و خانه ی خود را برای ادامه‌ی زندگی‌شان به خاطر دارند. با اینکه این زمان بسیار مهیج است، اما همچنین می‌تواند استرس نیز داشته باشد، و اولین اسباب‌کشی‌تان یک نقطه‌ی عبرت بسیار مهمی در زندگی‌تان خواهد بود. باید به چیزهای زیادی اندیشید، و چون این اولین اسباب‌کشیِ شماست، اطلاعات بسیار زیادی را نخواهید دانست!

افراد جوان بسیاری برای اولین آپارتمان خود اثاثیه را از دوستان، آشنایان، فروشندگان دست‌دوم و یا مکان‌های ارزان‌قیمت دیگر می‌خرند. ممکن است به فکر این جوان‌های به دنبال آپارتمان نیافتد که تمام این اثاثیه‌ها ممکن است درب‌های بسیار باریک و سالن‌ها و راهروهای خانه‌ی جدید شان تناسب نداشته باشد. بسیار ناامید کننده است که ببینید مبل‌های جدیدتان را نمی‌توانید از درب اصلیِ آپارتمان وارد کنید، البته راه پله‌های باریک هم فراموش نشود! ممکن است به نظر برسد که اولین گزینه جایگزینیِ آن اثاثیه باشد. اما، این درست نیست! گزینه‌های دیگری نیز برای چنین شرایطی وجود دارند.

به دنبال یک کارگاه حرفه ای تعمیر مبل مانند مبل مهر باشد که در تجزیه‌ی اثاث تخصص داشته باشد. این افراد حرفه‌ای می‌توانند مشکل شما را با تجزیه‌ی کاملاً دقیق اثاث‌تان حل کنند. این باعث می‌شود که در زمان و هزینه‌ی پیدا کردن اثاث جدید برای خانه‌تان صرفه‌جویی کنید.

این افراد حرفه‌ای مبل و با میزتان را بدون کوچک‌ترین آسیبی از هم جدا می‌کنند. سپس، هر قطعه با دقت بالا در پوششی قرار داده می‌شود تا در فرآیند اثاث‌کشی مشکلی پیش نیاید. برخی از افراد سعی می‌کنند خودشان این کار را انجام دهند که اغلب یک اشتباه بزرگ است. به این روش نه تنها ممکن است به اثاث‌تان آسیب بزنید، بلکه بیشتر اوقات نحوه‌ی اسمبلی کردن آن را نیز نخواهید دانست. کاری نکنید که در نهایت با مبلمان آسیب دیده مواجه شوید که باید تعمیرات مبلمان و یا رویه کوبی مبل را با پارچه مبل جدید به مخارج خود بی افزایید. این کار می‌تواند در نهایت هزاران و یا صدها دلار هزینه‌ی بیشتر نسبت به استخدام افراد حرفه‌ای داشته باشد.

انواع روش‌های مختلفی برای جداسازیِ قطعات اثاث وجود دارد. مبل، واحد دیوار، مرکز سرگرمی، گنجه، تاج تخت، میز بیلیارد، تخت، میز مطالعه، صندلی و یا کاناپه را می‌توان به صورت ایمن جدا کرده و از هر فضای باریکی آن‌ها را عبور داد. همچنین می‌توانید از شرکت اثاثیه بخواهید تا فضای شما را ارزیابی کند، و برای اسباب‌کشیِ آسان‌تر دقیقاً کاری که باید انجام شود را انجام دهد.

هنگامی که متخصص اثاثیه کاملاً قطعات را جدا کرده و آن‌ها را در پوشش قرار داده و منتقل و از درب عبور داده و وارد اتاقی که شما درخواست کرده‌اید کرد، تمام این قطعات را سر جای خودشان خواهد گذاشت. اسمبلیِ اثاثیه نیازمند مهارت است، و بسیار ضروری است که برای انجام این کار به متخصص‌ها متکی شوید. در غیر این صورت، ممکن است به آن‌ها آسیب رسانده و یا باعث شوید دیگر به درد نخور باشند.

اسباب‌کشی به اولین مکان شای بخش است. این هیجان را با عدم آمادگی منابع و مهارت‌های مورد نیاز برای انتقال اساس به منزل جدید کاهش ندهید. اسباب‌کشی را آسان، راحت و ساده انجام دهید تا از زندگیِ مستقل لذت ببرید.

نوشته شده توسط وب سایت مبل مهر

اثاثیه‌ی تعمیر یافته، از زباله تا خزانهتعمیر مبل چپندر

مرکز تخصصی رویه کوبی و تعمیرات مبل در تهران